Skip to main content
 
Arka Sokaklar 510. Bölüm Fragmanı
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Arka Sokaklar 510. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 510. Bölüm fragmanı yayında! Engin Müdür ve Bahar, katıldıkları gizli operasyonda zor anlar yaşıyor!
Arka Sokaklar 510. Bölüm fragmanı yayında! Engin Müdür ve Bahar, katıldıkları gizli operasyonda zor anlar yaşıyor!

Ekip, yeni bir görevde suçlular ile karşı karşıya kalıyor. Bu görev için Ezgin Müdür ve Bahar kimlik değiştirerek suç şebekesi ile pazarlık yapacakları yerde konumlanıyor. Şebekenin lideri iletişimde olduğu Bahar'dan etkilenerek saplantılı bir sevdanın içine giriyor. Bahar, şebekeyi çökertmek için bu durumun kullanılması gerektiğini söylüyor. Şebeke ile buluşma noktasında sorun çıkıyor. Adam, anlaşmayı kabul ediyor; fakat, Bahar'ın da kendisi ile gelmesini şart koşuyor. Engin Müdür, Bahar'ı tehlikeye atmamak için hareket ediyor. Şebekenin elemanları ile bir çatışmanın içine düşüyor.

Ekip, çocukların hayatlarını etkileyen bir internet oyunu yüzünden sıkıntılı anlar yaşıyor. Bir çocuk "Beyaz Balık" adlı internet oyununun talimatları ile suç işlemeye başlıyor. Sonra çocuk intihar ediyor. Meseleyi inceleyen ekip çocukları etkisi altına alan oyunun başka ölümlere yol açıp, açmadığını araştırmaya başlıyor.

Hüsnü ve Meryem'in düğün zamanları yaklaştıkça ailelerde heyecan artmaya başlıyor. Meryem ve Nazike düğün alışverişine çıkıyorlar ve gelinlik alma esnasında eğlenceli sorunlar yaşanıyor.

Arka Sokaklar, heyecan dolu bölümüyle 22 Mart Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!

19.03.2019 Salı 13:09   (Güncellendi: )