Skip to main content
 
Arka Sokaklar 541. Bölüm Fragmanı - 2
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Arka Sokaklar 541. Bölüm Fragmanı - 2

Arka Sokaklar 541. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 541. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 541. Bölüm Fragmanı yayında! Ekip, Nevres'in peşine düşüyor!   Hemen izle


Arka Sokaklar 541. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Nevres'in bomba eylemi yaptığı bölgedeki Arda'nın hayatından endişe ediyor!
Arka Sokaklar 541. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Nevres'in bomba eylemi yaptığı bölgedeki Arda'nın hayatından endişe ediyor!

Ekip, Nevres ve Kurye'nin yerlerini tespit etmiştir. Hemen operasyon yapılır. Gittikleri adreste Nevres'in adamları ile büyük bir çatışma yaşarlar; fakat, Nevres orada değildir. Bu sırada Nevres, ekibi görüntülü arar. İstanbul'un kalabalık bir yerinde Nevres'in canlı bomba olan adamı bulunmaktadır. Ekipten Arda da oradadır. Nevres, öcünü alacağını düşündüğü eylemin fitilini ateşler. Adam kendisini patlatır. Alanda ölü ve yaralılar vardır ve Arda'dan da haber alınamaz. Ekip, perişan halde Arda'ya ulaşmaya çalışır.

Savcılık makamı bu bombalı eylem yüzünden öfkelidir. Savcı, zaman isteyip Nevres'i yakalayacaklarını söyleyen Rıza Babadan hesabını sorar. Rıza Baba, savcıya hak verir. Artık mesleği bırakma zamanının geldiğini düşünür.

Bu sırada Zeliş, Kurye'nin saklandığı yeri öğrenir ve oraya gider. Kurye arabasıyla gelir. Zeliş yanında getirdiği silahı çıkartarak Kurye'yi hedef alır.

Arda, bombalı eylemden sağ kurtulmayı başarabildi mi? Rıza Baba istifa edecek mi? Ekip, Nevres'i yakalamayı başarabilecek mi? Zeliş, Kurye'yi öldürecek mi?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 7 Şubat Cuma 20.00'da Kanal D'de!

05.02.2020 Çarşamba 15:40   (Güncellendi: )