Skip to main content
 
Hüsnü, Aras'ın pisliklerini ortaya çıkardı!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Hüsnü, Aras'ın pisliklerini ortaya çıkardı!

Mesut kanunu çiğniyor!

Mesut kanunu çiğniyor! / Özel Klipler

Arka Sokaklar 455. Bölümde; Mesut, arkadaşının katilini yakalamak için kanunsuz bir hareket yapar...   Hemen izle


Arka Sokaklar 455. Bölümde; Hüsnü ve ekip başarılı bir operasyonla çeteyi çökertti ve Aras'ı tutukladı!
Arka Sokaklar 455. Bölümde; Hüsnü ve ekip başarılı bir operasyonla çeteyi çökertti ve Aras'ı tutukladı!

Hüsnü, çeteyi çökertmek ve Aras'ın tezgahını ortaya çıkartmak için bir plan yapar. Bu plan biraz tehlikeli bir plandı. Hüsnü'nün ölme ihtimali yüksekti. Hareket halindeki arabasından atlayıp, planını başlatır. Arabası denize uçtuktan sonra gizli operasyon başlar. İlk oltaya gelenler ise, Hüsnü'nün peşindeki Selim ve çete elemanı swvgilisi olur. İkili bu haberi çeteye ulaştırır ve rahat bir nefes aldıklarını düşünürler. Hüsnü'nün planını önce Rıza Baba ve Mesur biliyordur. Daha sonra ise, tüm ekp arkadaşları öğrenir.

Mafya, iş adamına şantaj uyguladıkları flash-diskin teslim etmek için çeteyi bir depoda toplar. Selim daha sonra gelir ve onun başka bir planı daha vardır. Ortadaki parayı sevgilisi ile kaldırmak. Takas sırasında Selim ve sevgilisi silahlarını mafya babasının ve iş adamının üstine doğrultur. Hüsnü ve ekibi için bu bir işaret olur ve operasyon başlar. Çatışma sonrasında Selim yaralı olarak yakalanır.

Hastaneye kaldırılan Selim, Hüsnü ve Mesut tarafından sorgulanır. Aras'a ait pislikleri anlattığı delil dosyası imzalatılır. Sıra Aras'a gelir. Savcılık makamında olan Aras'ı Hüsnü tutuklar. Hüsnü aklanır!

03.11.2017 Cuma 23:50   (Güncellendi: )