Skip to main content
 
Selin'i yıkan ihanet!
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Selin'i yıkan ihanet!

Arka Sokaklar 475. Bölümde bakıcı Şükran'ın, Umut'u kaçırması Selin'i şoka uğratıyor!
Arka Sokaklar 475. Bölümde bakıcı Şükran'ın, Umut'u kaçırması Selin'i şoka uğratıyor!

Şükran, Selin'in yeğeni Umut'a bakıcılık yapmaktadır. Şükran'ın, Umut'u kendi çocuğu gibi sahiplenip bakması Selin ve Mesut'u çok mutlu etmekteydi. Durumlar Şükran'ın akrabası İlyas'ın olaya dahil oması ile karışmaya başlar. İlyas, terör örgütü içinde faal çalışmaktadır. Örgütün İstanbul'daki hücresinin lideri ise, Umut'un babası olduğunu iddia etmektedir ve çocuğunu kendi yanına almak ister. İlyas'tan bu isteğini Şükran'a iletmesini ister. Şükran ise, bu isteği kesin bir dille reddeder.

Sonrasında İlyas bir eylem hazırlığı sırasında ekibin baskını ile yaralı olarak yakalanır. Örgüt lideri Şükran'ı kendi saflarına çekebilmek için bu olayı kullanır. Adam Şükran'a bebeği getirmesi karşılığında İlyas'ı kurtaracağını söyler. Şükran mecburen kabul eder. Umut'u kaçırır. Örgüt lideri hem İlyas'ı hastaneden kaçırmıştır, hem de Umut'u eline geçirmiştir.

Selin ve Mesut ise, Şükran'ın bu ihaneti ile yıkılırlar. Ona ve Umut'a ulaşabilmek için her yolu denerler. Örgütün izini süren Mesut ve ekip onlara ulaşır; fakat, Umut ortalıklarda yoktur. Şükran ise, ihanetinin bedelini ağır öder.

30.03.2018 Cuma 23:30   (Güncellendi: )