Skip to main content
 
Tekin ölecek mi?
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Tekin ölecek mi?

Aylin ile Hakan boşandı!

Aylin ile Hakan boşandı! / Özel Klipler

Arka Sokaklar 461. Bölümde, Aylin ve Hakan'ın boşanma davası sonuçlanıyor!   Hemen izle


Arka Sokaklar 461. Bölümde; Tekin, istemeden bulaştığı bir olay sonucunda kara para aklayan çete tarafından çok kötü dövülür ve dayak sonrasında nabzının atmadığı görülür!
Arka Sokaklar 461. Bölümde; Tekin, istemeden bulaştığı bir olay sonucunda kara para aklayan çete tarafından çok kötü dövülür ve dayak sonrasında nabzının atmadığı görülür!

Tekin, babasına kızıp evi terk ettikten sonra para kazanması gerektiğini hisseder. Kardeşleri ne kadar yardımda bulunsa da kendi ayakları üzerinde durması gerekmektedir. Bu yüzden arkadaşı Semih'in teklif ettiği motorize kuryelik işini kabul eder. Semih, bu işi kötü amaçlar için kullanan birisidir. Tekin'in durumdan hiç haberi yoktur. İlk işi ise, bir çantayı belirlenen adrese götürmesidir. Çantanın içi kara para aklayan çetenin yabancı paraları ile doludur. Arkadaşı Semihise, polisin takibindedir. Sivil polisler Semih'in olmadığını anladıkları Tekin'i durdururlar. Tekin'in, Hüsnü Başkomiserin oğlu olduğunu öğrendiklerinde o anlık serbest bırakırlar ve takibe devam ederler. Hüsnü'ye de haber verirler. Tekin işkillenir ve çantayı kontrol ettiğinde şok olur. Hemen takipteki polislere çantayı teslim eder. Hüsnü olay yerine geldiğinde Tekin'in tutuklanmasına engel olmaz. Tekin bir gece nezarette kaldıktan sonra çıkar.

Kara para aklayan çetenin patronu ise, Hüsnü ve ekibinin operasyonundan kurtulduktan sonra Tekin'in peşine düşer. Onu bulan çete ellerindeki sopalarla dövmeye başlarlar. Tekin feci şekilde dövüldüğü yerde hareketsiz yatmaktadır. Adamlardan birisi nabzını kontrol eder; fakat, Tekin'in nabzı atmıyordur. Çete onu orada bırakıp gider...

15.12.2017 Cuma 23:40   (Güncellendi: )