Skip to main content
 
21.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

21.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
21.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

21.Bölüm

21.Bölüm

21.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Narin, bir arkadaşının kına gecesine gidiyor. Ancak kına evine kanlı bir baskın düzenleniyor ve Narin kurşunlar arasında kalıyor...
Narin, bir arkadaşının kına gecesine gidiyor. Ancak kına evine kanlı bir baskın düzenleniyor ve Narin kurşunlar arasında kalıyor...

Narin kurşunlar arasında

Narin, bir arkadaşının kına gecesine gidiyor. Ancak kına evine kanlı bir baskın düzenleniyor ve Narin kurşunlar arasında kalıyor.
Bahar’ın Aslanlı Konak’a gelmesi ve yerleşmesi herkesi huzursuz eder. Bu durumdan habersiz olan Düriye ise konağa dönmeye karar vermiştir.
Mustafa ve Yaşar babalarına cephe alırlar ve Bahar’ın konakta kalmasını istemezler. Aslan Bey’in ise hiçbir şey umurunda değildir. Bahar yüzünden oğullarıyla şiddetli şekilde tartışır. Mustafa, Bahar’ı konaktan atabilmek için planlar yapmaya başlar. Asiye de Bahar’ı konakta yaşatmamaya kararlıdır ve ilk defa kocasıyla hem fikirdir. Bu olay ikisini yakınlaştırır. Narin işyerinden olumlu haberlerle eve döner. Maaşı artmıştır ve sigortası yapılacaktır. Narin fabrikadan arkadaşı Hürriyet’in kına gecesine gitmeye karar verir. Fakat kına gecesinde onları talihsiz bir olay beklemektedir. Geceye kanlı bir baskın düzenlenir. Bu kanlı baskından sağ çıkabilecekler midir?

05.11.2009 Perşembe 10:08   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar