Skip to main content
 

Gülizar 9. Bölümde gizli aşk ortaya çıkıyor!

17.03.2018 Cumartesi 10:07 (Güncellendi: )

Gülizar, 17 Mart cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Gülizar ve Murat aşkı herkesin tepkisine yol açıyor ve ortalık karışıyor!

Gülizar 9. Bölümde gizli aşk ortaya çıkıyor!

Gülizar bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, Gülizar ve Murat'ı zor günler beklemektedir. Son bölümde Gülizar ve Murat yakınlaşmasını gören Hayriye Hanım, onlara hiç beklemedikleri bir tepki verir. Olanlar karşısında büyük bir şok yaşayan Gülizar ise çaresiz kalır. Çiftlikte Gülizar'ı seven tek kişi Hayriye Hanım'dır ve bu olaydan sonra Gülizar, onu kaybetme korkusu yaşar. Mine'den yeni ayrılan Murat ise aynı şekilde tepkilere maruz kalır. Gülizar ve Murat'ın yanında olan tek kişi ise Suzan'dır.

Gülizar 9. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Gülizar, Hayriye'nin kendisini zorlamasıyla aşkı ve ailesi arasında bir tercih yapmak zorunda kalır! Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Gülizar, bu durumun ortaya çıkmasıyla bir anda bütün aileyi karşısına alır. Başta Candan ve Mine olmak üzere herkesi haklı çıkaracak bir durumun içinde kalmıştır. Gülizar, ne yapacağını bilemez. Murat'la birlikte tattığı aşkı bir türlü yaşayamaz. Onların birlikte olduğuna şahit olan Veysel de bu duruma şiddetle karşı çıkar. Murat'a büyük bir tepki verir. Murat ise yaşadıklarından sonra daha fazla sakinliğini koruyamaz. Murat'ın öfkesi onun sağlığını tehlikeye atacak bir duruma neden olur.

Mine ise artık daha tehlikelidir. Murat'ı kaybetmeyi bir türlü hazmedemez. Gülizar'a her geçen gün daha da bilenir. Ardı ardına tehlikeli hamleler yapmaya devam eder. Bu yolda da yanına Teksoy ve Kartal'ı almaktan çekinmez. Mine'nin son zamanda yaptıkları artık Teksoy'u bile şaşırtır.

Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak?

Gülizar 9. Bölümde Neler Olacak? / Özel Klipler

Gülizar 9. Bölümde, Murat ve Gülizar arasında yaşanan gizli aşk gün yüzüne çıkıyor, ikiliyi zor günler bekliyor!   Hemen izle

Gülizar ise tüm bu yaşananların ortasında kalmıştır ve artık bir seçim yapmak zorundadır. Hayriye'nin kendisini zorlamasıyla aşkı ve ailesi arasında kalmıştır. Bu da yetmezmiş gibi Kartal da Gülizar’ı aşkı ve müzik kariyeri arasında seçim yapmaya zorlar. Acaba Gülizar yıllardır özlemini kurduğu ailesi ve müziği mi; yoksa hayatında ilk kez tattığı aşkı mı seçecektir?

Gülizar yeni bölümüyle cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

Oyuncular

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah

Gülizar
Ömer Berk Cankat

Ömer Berk Cankat

Murat
Ebru Cündübeyoğlu

Ebru Cündübeyoğlu

Suzan
Sevtap Özaltun

Sevtap Özaltun

Mine
Şerif Sezer

Şerif Sezer

Hayriye
Berkay Ateş

Berkay Ateş

Fettah
Zuhal Gencer

Zuhal Gencer

Candan
Berk Erçer

Berk Erçer

Tuğrul
Mahperi Mertoğlu

Mahperi Mertoğlu

Şerif Abla
Osman Alkaş

Osman Alkaş

Veysel
Ayşe Tunaboylu

Ayşe Tunaboylu

Zemzem
Goncagül Sunar

Goncagül Sunar

Nazan
Emre Taşkıran

Emre Taşkıran

Teksoy
Gonca Cilasun

Gonca Cilasun

Muazzez
Pelin Abay

Pelin Abay

Fatoş
Sinem Yener

Sinem Yener

Perihan
Feriha Eyüboğlu

Feriha Eyüboğlu

Şükriye
Baran Can Eraslan

Baran Can Eraslan

Fuat

Benzer İçerikler