Skip to main content
 
İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı! 16 Haziran

İki Yalancı'nın ilk fragmanı yayınlandı!

Kanal D ekranında çok yakında izleyicisi ile buluşacak olan, başrollerinde Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı yeni dizi “İki Yalancı”nın ilk fragmanı yayınlandı. Proje tasarım ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturuyor.

İki Yalancı’da Kıraç’ın Ritmine Kapılacaksınız! 23 Haziran

İki Yalancı’da Kıraç’ın Ritmine Kapılacaksınız!

Kanal D’nin yayın hayatına başlamak için geri sayım yapan dizisi “İki Yalancı” da, Kıraç rüzgarı esecek.

Keremcem'e anne sürprizi! 29 Haziran

Keremcem'e anne sürprizi!

Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in paylaştığı, bu akşam Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak olan İki Yalancı dizisinin setine Keremcem’in annesi Gülin Hanım konuk oldu.

İki Yalancı başladı! 10 Temmuz

İki Yalancı başladı!

Serkan ve Cenk çalıştıkları tamirhaneden kovulunca, Bodrum’a arkadaşları Naci’nin yanına giderler. Bodrum gecelerine eğlenmek için çıktıklarında Duygu ile tanışan Serkan; Cenk ve Naci’nin uydurduğu yalanlar sonucunda kendilerini bir iş adamı olarak tanıtır. Aynı zamanda Duygu da arkadaşı Burcu’nun söylediği yalanlara ortak olmak zorunda kalır.

İki Yalancı ilk bölümü ile zirvede! 11 Temmuz

İki Yalancı ilk bölümü ile zirvede!

Kanal D’nin geçtiğimiz Pazartesi yayınlanmaya başlayan yeni dizisi İki Yalancı ilk bölümü ile zirveye adını yazdırdı.

İki Yalancı 2. Bölümde Duygu’nun yalanları ortaya çıktı mı? 17 Temmuz

İki Yalancı 2. Bölümde Duygu’nun yalanları ortaya çıktı mı?

İki Yalancı’nın 17 Temmuz Pazartesi 2017 akşamı yayınlanan yeni bölümünde Duygu, yalanlarının ortaya çıkması tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor; Serkan’a beslediği duygular giderek yoğunlaşıyor!

İki Yalancı'nın Zirve Keyfi! 18 Temmuz

İki Yalancı'nın Zirve Keyfi!

Kanal D’nin geçtiğimiz Pazartesi yayınlanmaya başlayan yeni dizisi İki Yalancı, ikinci bölümü ile de zirvede yer aldı.

İki Yalancı 3. Bölümde Duygu ile Serkan, birbirlerine gerçekleri itiraf edebilecekler mi? İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 24 Temmuz

İki Yalancı 3. Bölümde Duygu ile Serkan, birbirlerine gerçekleri itiraf edebilecekler mi? İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

İki Yalancı’nın 24 Temmuz 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Serkan, türlü bahanelerle Duygu ile yüzleşmeyi planlıyor! Duygu ile bir araya gelen Serkan, gerçek duygularını itiraf edebilecek mi? Serkan ile yüzleşen Duygu, kalbinin kilidini açabilecek mi? İntikam için kolları sıvayan Burcu, Cenk ile Naci savaşında nasıl bir yol izleyecek?

İki Yalancı 3. Bölümüne özel Twitter Yarışması bu akşam 20.30'da başlıyor! 24 Temmuz

İki Yalancı 3. Bölümüne özel Twitter Yarışması bu akşam 20.30'da başlıyor!

"Aşk yalanı affeder mi?” sorusuna #YazAşkım hashtag’i ile cevap veren 10., 25., 50., 75. ve 100. kişiye İki Yalancı seti hediye!

İki Yalancı 4. Bölümde Serkan ve Duygu kaçırıldıkları yerden kurtulabilecekler mi? İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 31 Temmuz

İki Yalancı 4. Bölümde Serkan ve Duygu kaçırıldıkları yerden kurtulabilecekler mi? İki Yalancı 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

İki Yalancı’nın 31 Temmuz 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Serkan ve Duygu, güpegündüz kaçırılıyor! Serkan ve Duygu’yu kim kaçırdı? İkili, baş başa vererek kurtulabilecekler mi? Birbirlerine söyledikleri yalanlar ortaya çıkacak mı?

İki Yalancı 5. Bölümde Serkan evlilik teklifi yapıyor! 07 Ağustos

İki Yalancı 5. Bölümde Serkan evlilik teklifi yapıyor!

İki Yalancı’nın 7 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Serkan ve Duygu arasındaki hesaplaşma, gitgide büyüyor; Serkan’ın şok hamlesi herkesi büyük bir şaşkınlığa itiyor! Serkan, Duygu ile Alp’in evlenme kararını engellemek için nasıl bir hamle yapacak?

İki Yalancı 6. Bölümde Serkan ile Duygu'nun yalanları ortaya çıkacak mı? İki Yalancı 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 14 Ağustos

İki Yalancı 6. Bölümde Serkan ile Duygu'nun yalanları ortaya çıkacak mı? İki Yalancı 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

İki Yalancı’nın 14 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Duygu, Serkan’dan intikam almaya karar veriyor! Duygu ve Serkan'ın görüntüleri kötü ellere geçiyor! Serkan ve Duygu ikilisinin başında dertler büyümeye devam ediyor!