Skip to main content
 
Ver Elini Aşk dizisi Kanal D’de! 15 Ağustos

Ver Elini Aşk dizisi Kanal D’de!

Türkiye’nin kanalı Kanal D ekranında Perşembe günü yeni bir dizi izleyicisi ile buluşacak: Ver Elini Aşk…

Ver Elini Aşk'ın neşesi Sue Bebek! 30 Ağustos

Ver Elini Aşk'ın neşesi Sue Bebek!

Kanal D ekranında çok yakında seyircisi ile buluşacak olan “Ver Elini Aşk” dizisinin şimdiden en çok konuşulan oyuncusu Sue Bebek oldu...

Ver Elini Aşk ilk bölümüyle başladı! Ver Elini Aşk 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 07 Eylül

Ver Elini Aşk ilk bölümüyle başladı! Ver Elini Aşk 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Metropol insanı Kaan, köylü kızı dadı Ayperi ve dünyalar tatlısı Sue bebeğin eğlenceli hikayelerini işleyecek olan aile komedisi "Ver Elini Aşk" Perşembe saat 20.00'de Kanal D'de başladı!

Ver Elini Aşk zirvede başladı! 08 Eylül

Ver Elini Aşk zirvede başladı!

Kanal D’nin baş rollerini Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün paylaştığı yeni dizisi "Ver Elini Aşk" ekrana gelen birinci bölümü ile zirvede yer aldı!

Ver Elini Aşk'ın 2. Bölümünde Ayperi ve Kaan'ın evlilik yalanı ortalığı karıştırıyor! Ver Elini Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 14 Eylül

Ver Elini Aşk'ın 2. Bölümünde Ayperi ve Kaan'ın evlilik yalanı ortalığı karıştırıyor! Ver Elini Aşk 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ver Elini Aşk'ın 14 Eylül 2017 Perşembe günü yayınlanan 2. Bölümünde Kaan, dedesi Emin Ağa'nın gazabından kurtulabilmek için Ayperi ile karı koca rolüne giriyor!

Ver Elini Aşk zirvede! 15 Eylül

Ver Elini Aşk zirvede!

Kanal D’nin başrollerini Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün paylaştığı dizisi "Ver Elini Aşk" dün akşam (14 Eylül) ekrana gelen bölümü ile zirvede yer aldı!

Ver Elini Aşk'ın 3. Bölümünde Ayperi, Kaan'ı affetmiyor! Ver Elini Aşk 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 21 Eylül

Ver Elini Aşk'ın 3. Bölümünde Ayperi, Kaan'ı affetmiyor! Ver Elini Aşk 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ver Elini Aşk'ın 21 Eylül 2017 Perşembe günü yayınlanan 3. Bölümünde Kaan, Ayperi'ye davranışından dolayı bin pişman! Emin Ağa, Kaan ile Ayperi'nin evli olmasından dolayı çok mutlu! Lalin ve Oğuz rastlantısal karşılaşmalarına devam ediyorlar!

Ver Elini Aşk'ın 4. Bölümünde, Emin Ağa hafıza kaybı yalanına devam ediyor! Ver Elini Aşk 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 28 Eylül

Ver Elini Aşk'ın 4. Bölümünde, Emin Ağa hafıza kaybı yalanına devam ediyor! Ver Elini Aşk 5. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ver Elini Aşk'ın 28 Eylül 2017 Perşembe günü yayınlanan 4. Bölümünde Emin Ağa'nın kurduğu plan tıkır tıkır işliyor; Kaan ve Ayperi, düştükleri bu durumdan kurtulmaya çalışıyorlar; Lalin, erkek kılığına giriyor ve Oğuz'u da kendisine alet ediyor; Kiraz'ın bulunması ise, olayları farkı bir yola sokuyor!

Ver Elini Aşk'ın 5. Bölümünde; Ayperi ve Kaan, imam nikahı kıskacından kurtulmanın peşine düşüyorlar! Ver Elini Aşk 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 05 Ekim

Ver Elini Aşk'ın 5. Bölümünde; Ayperi ve Kaan, imam nikahı kıskacından kurtulmanın peşine düşüyorlar! Ver Elini Aşk 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ver Elini Aşk'ın 5 Ekim 2017 Perşembe günü yayınlanan 5. Bölümünde; imam nikahı derdi ile karşı karşıya kalan Ayperi ve Kaan, evlenmemek için her türlü yolu deniyor! Emin Ağa, onları köşeye sıkıştırmaktan dolayı çok mutludur! Mesut ise, kankasını kurtarabilmek için harekete geçiyor!

Ver Elini Aşk'ın 6. Bölümünde; Kaan, Ayperi'nin boşanma isteğini kabul etmiyor! Ver Elini Aşk 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 12 Ekim

Ver Elini Aşk'ın 6. Bölümünde; Kaan, Ayperi'nin boşanma isteğini kabul etmiyor! Ver Elini Aşk 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ver Elini Aşk'ın 12 Ekim 2017 Perşembe günü yayınlanan 6. Bölümünde; Kaan, Ayperi ile olan evlilik durumunu devam ettirmek istiyor! Ayperi ise, bir an önce boşanıp, Kiraz'ı da alıp Antep'e dönmek istiyor! Lalin, Mesut ve Oğuz ise, Kaan'ın içine düştüğü zimmet olayında yanındalar!

Ver Elini Aşk'ın 7. Bölümünde; Kaan, Ayperi'ye aşık mı oluyor? Ver Elini Aşk 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 19 Ekim

Ver Elini Aşk'ın 7. Bölümünde; Kaan, Ayperi'ye aşık mı oluyor? Ver Elini Aşk 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Ver Elini Aşk'ın 19 Ekim 2017 Perşembe günü yayınlanan 7. Bölümünde; Ayperi'nin onurlu, gururlu duruşundan etkilenen Kaan, sevda yoluna giriyor gibi... Emin Ağa, durumun farkındadır ve düğün zamanını ayarlamak için kolları sıvıyor... Lalin ve Oğuz arasındaki buzlar 100. Madde sayesinde eriyor...

Ver Elini Aşk'ta aşk bacayı sarıyor! 25 Ekim

Ver Elini Aşk'ta aşk bacayı sarıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi "Ver Elini Aşk"ta aşk zamanı… Ayperi ve Kaan'ın evcilik oyunu gerçeğe mi dönüşüyor?