Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 118. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 118. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 118. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 118. Bölüm

Yaralı Kuşlar 118. Bölüm

Yaralı Kuşlar 118. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

25 Eylül 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 118. Bölümünde Levent, Meryem'im Tekin'le zorla evlendiğini öğrenecek mi?
25 Eylül 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 118. Bölümünde Levent, Meryem'im Tekin'le zorla evlendiğini öğrenecek mi?

Levent, yurt dışı pazarı ile ilgili yapacağı toplantı bahanesiyle Tekin’i holdinge getirmeye ikna eder. Vedat’ın Meryem’i de görmek isteyeceğini söyleyerek Tekin’in Meryem’i getirmesini de sağlar. Levent, şüphelerinin gerçek olup olmadığını anlamak istiyordur. Eğer hissettikleri doğruysa Meryem’in bunları ona anlatmayacağını düşünür. Bu yüzden Ayşe’nin konuşmasını ister. Ayşe, Meryem ve Tekin’i evde görmüş, kapıyı bilinçli bir şekilde Tekin’in açmadığını söyler. Levent’in kuşkusu iyice artmıştır.

Vedat, Tekin ve Meryem’le beraber toplantıdayken, Tekin bir anda Vedat’ın sözleri üzerine ayaklanır ve yurt dışı yatırımını bir an önce yapmak istediğini söyler. Vedat bu konuda temkinli hareket edilmesi gerektiğini söylese de Tekin para hırsıyla bir an önce hareket almak ister ve Vedat’la gider. Meryem’in bileğindeki fular Levent’in dikkatinden kaçmaz. Meryem’e tam bir şey soracak olur, o sırada Tekin arar. Meryem Levent’in şüphelendiğini anlamış, hiçbir şey belli etmemeye çalışarak onu arayan Tekin’le telefonda konuşur. Meryem telefonu kapattıktan sonra, ona gözleri dolu dolu bakan Ayşe’yi görür. Ayşe bir şey olduğunun farkında Meryem’i iyice sıkıştırır. Ayşe, Meryem’den gerçekleri öğrenmeyi kafasına koymuştur. Meryem de daha fazla dayanamaz ve ağlayarak Tekin’le Levent’i kurtarmak için evlendiğini anlatır.

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

25.09.2019 Çarşamba 17:04   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar