Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 121. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 121. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 121. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 121. Bölüm

Yaralı Kuşlar 121. Bölüm

Yaralı Kuşlar 121. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

30 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 121. Bölümünde Melis'in bebek yalanı Meryem ve Levent arasında uçuruma neden oluyor!
30 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 121. Bölümünde Melis'in bebek yalanı Meryem ve Levent arasında uçuruma neden oluyor!

Melis ve Tekin; Meryem’in bebek düşürdüğü yalanıyla hem Levent’i hem de Meryem’i derinden sarsmayı başarır. Levent, uğradığı ihanetin acısıyla daha fazla orada duramaz ve çeker gider. Meryem, Levent’in karşısında düştüğü durumdan dolayı derbeder bir haldedir. Levent ise, konakta Meryem’in adının geçmesini bile yasaklar herkese… Öfke anında Ömer’in de istemeden kalbini kırar. Meryem de Levent de birbirleriyle karşılaşmak istemezler. Ama Melis ve Tekin için birbirlerini görmek istememeleri kaçınılmaz bir fırsattır.

Bu yüzden Tekin, Meryem’i zorla holdinge getirir ve Meryem’e bebeğini kaybeden acılı bir kadın gibi davranacaksın der. Melis de bir toplantı ayarlar. Levent’in toplantıya katılmaması planlarını sarsar ama Melis bir hinlik yapıp lazım olan dosyayı Levent’in odasında bırakmıştır ve Meryem’in onu getirmesini ister. Meryem, çaresiz Levent’in odasına dosyayı almaya gider. Bu utançla Levent’in yüzüne nasıl bakarım diye düşünürken odasında olmadığını görür, tam dosyayı alıp çıkacaktır ki kesilmiş fotoğrafı görür. Kendi parçasının da çöp kutusunda olduğunu fark eder, eğilir alı büyük bir üzüntüyle. Artık Levent ve Ömer’le fotoğraf karesinde bile bir arada değildir. O sırada Levent gelir ve öfkeyle Meryem’e burada ne işi olduğunu sorar. Meryem, ne yapacak Levent’e ne cevap verecektir.

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

30.09.2019 Pazartesi 17:01   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar