Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 129. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 129. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 129. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 129. Bölüm

Yaralı Kuşlar 129. Bölüm

Yaralı Kuşlar 129. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

10 Ekim 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 129. Bölümünde Meryem, Levent'in odasında kendi fotoğrafını görüyor!
10 Ekim 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 129. Bölümünde Meryem, Levent'in odasında kendi fotoğrafını görüyor!

Ulviye, Levent ve Melis'in evlenmesinin ve bir yuva kurmasının en doğru karar olduğunu söyler. Levent ise annesinin söylediklerinde haklı olduğunu düşünür. Melis'in bir daha anne olamayacağının sorumlusu olarak kendisini suçlayan Levent, Melis'le evlenmeyi düşünecek mi? Melis ise Levent'in kendisine üzüldüğünün ve vicdan azabı duyduğunun farkındadır. Ulviye ve Levent'in konuşmalarını dinleyen Melis bu durumdan bir hayli zevk alır. Safiye, Ayşe'nin Cemil'le barışması için bir adım atar. 

Aslı, Yaşar'ın kendisini doktora götürmesi sonucu hamile olduğunu öğrenir ve şoke olur. Ne yapacağını şaşıran Aslı, hamile olduğunu saklayacak mı yoksa söyleyecek mi? Ayşe ise Cemil'i arayarak mutlu haberi verir. Safiye'nin Ayşe ve Cemil'in barışmaları karşısında  belli şartları vardır. Tekin, Meryem'in yanından gitmemesi için yeni planlar peşindedir. Cemil ve Levent ise Tekin'i şirketten göndermenin yollarını arar. Meryem ve Levent, iş için yan yana gelseler bile ikisi de bu durumdan rahatsız olur. Meryem Levent'in odasında tesadüf eseri yırtılmış fotoğrafını görür ve şaşırır. Bunun üzerine ikili birbirlerine karşı duygularını nasıl bastıracak?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

10.10.2019 Perşembe 16:59   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar