Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 139. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 139. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 139. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 139. Bölüm

Yaralı Kuşlar 139. Bölüm

Yaralı Kuşlar 139. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

24 Ekim 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 139. Bölümünde Levent, Meryem'e karşı kendini affettirmeye çalışır!
24 Ekim 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 139. Bölümünde Levent, Meryem'e karşı kendini affettirmeye çalışır!

Levent başta olmak üzere herkes Tekin'in gönderdiği videoyu izler ve şoke olur. Levent, Meryem'e bunu nasıl yaptığını sorgular ve kendine çok kızar. Meryem ise eşyalarını alıp konaktan gider. Genç kız, Levent'le arasında her şeyin bittiğini düşünerek gözyaşlarına boğulur. Fakat Levent, koşarak Meryem'in peşinden gider. Levent, Meryem’e yaptıkları için kendilerini affettirmek ister. Meryem'den af dileyen Levent, genç kızın tepkisini merak eder. Melis ise o videoyu evdekilere kimin izlettiğinin peşine düşer. Meryem’in yaptığını düşünürken tanık olduğu şeyle gerçeği anlar. Bu işin arkasında Hülya'nın olduğunu öğrenen Melis, adeta deliye döner. 

Levent, Meryem’le konuşmaya karar verir. Meryem’e öyle bir soru sorar ki cevabı bütün hayatlarını etkileyecektir. Meryem ise Levent'in Melis'ten ayrılmasının olayları daha da çıkmaza sürükleyeceğini düşünür. Bir diğer yandan Ulviye de en az Levent kadar Meryem'e söylediklerinden ve yaptıklarından pişmandır. Meryem'e karşı haksız davranan herkes Meryem'e kendisini affettirmeye çalışır. Peki Levent, Melis'ten ayrılıp Meryem'le mutlu olmayı başarabilecek mi? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

 

24.10.2019 Perşembe 17:03   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar