Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 146. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 146. Bölüm


4 Kasım 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 146. Bölümünde Levent, Ulviye'nin neden kalp krizi geçirdiğini öğrenecek mi?
4 Kasım 2019 Perşembe günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 146. Bölümünde Levent, Ulviye'nin neden kalp krizi geçirdiğini öğrenecek mi?

Ulviye Meryem’in kucağına düşüp bayılmıştır. Meryem dehşet içerisinde kalmış, konaktakilerden yardım istemiştir. Melis, Hülya ve Meryem; Ulviye’yi hastaneye götürür. Levent ve Bahadır da hastaneye gelir. Yapılan ilk tetkikler sonucu Ulviye’nin ağır bir kalp krizi geçirmiş olduğu anlaşılır. Bu durum Levent ve Bahadır’ın yıkılmasına neden olur. Doktorun krizin stres kaynaklı olduğunu söylemesi, Levent’in kendisini suçlamasına yol açar. Levent krizden hemen önce annesine tavırlı davranmıştır. Diğer yandan Hülya ve Melis, Ulviye ya da Meryem’in tüm gerçekleri öğrenmiş olmasından korkmakta; fakat kendilerini kimin duyduğunu anlayamamaktadır. İkili Meryem’i gözlemleme ve tüm sırları bilip bilmediğini anlama kararı alır.

Ayşe Cemil’e Doğan’la evleneceğini söylemiş, Doğan da onun oyununa destek olmuştur. Cemil bu gerçekle ne yapacağını bilemez. Ayşe de söylediği yalandan dolayı acı çekmektedir. Meryem Ayşe’ye yaşananları anlatırken Ulviye’nin her şeyi yazdım dediğinden, konakta bazı gizemlerin yazılı olduğunu düşündüğü bir kâğıt olduğundan bahseder. Bu kâğıdı bulmaya ve Ulviye’nin neyi anlatmaya çalıştığını öğrenmeye karar vermiştir. Meryem Ulviye’nin kendisine bıraktığı notu bulabilecek midir?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

04.11.2019 Pazartesi 17:06   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar