Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 33. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 33. Bölüm


15 Mayıs 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 33. Bölümünde Levent, Meryem ve Tekin'i el ele görmeye dayanamıyor!
15 Mayıs 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 33. Bölümünde Levent, Meryem ve Tekin'i el ele görmeye dayanamıyor!

Meryem, Tekin'in ve Melis'in iş birliğiyle oyuna getirilir. Tekin, Durmuş'un kavga ettiği bir videoyu Meryem'e gönderir ve Meryem babasının başının belada olduğunu düşünerek apar topar konaktan ayrılır. Ömer ise köfteciye gidemedikleri için ablasına çok kızar. Levent, Meryem'in bir anda yanlarından ayrılmasına anlam veremez. Meryem, Tekin'in çağırdığı yere gider, ancak olaylar Meryem'in düşündüğü gibi değildir. Tekin, Meryem'i oyalarken Melis de Levent'i Tekin ve Meryem'in olduğu mekana getirir. Levent, Meryem ve Tekin'i el ele görür ve Melis amacına ulaşır. Bir diğer taraftan Hülya Meryem'in oturduğu mahalleye gider ve Ömer'i alması için Durmuş'la konuşur.

Melis, Levent'in dikkatini çekmeye çalışsa da Levent'in aklı Meryem'dedir. Melis ve Hülya, Ömer ve Meryem'i konaktan uzaklaştırmak için planlar yapar. Levent ise Tekin ve Meryem'i bir arada gördüğü manzarayı aklından silemez. Meryem'e karşı tekrar sert bir tavır sergileyen Levent, Meryem'in suçu olmadığını öğrenecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de!

15.05.2019 Çarşamba 17:02   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar