Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 66. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 66. Bölüm 'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 66. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 66. Bölüm

Yaralı Kuşlar 66. Bölüm

Yaralı Kuşlar 66. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

8 Temmuz 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 66. Bölümünde Melis, Levent'e olan aşkına karşılık bulabilecek mi?
8 Temmuz 2019 Pazartesi günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 66. Bölümünde Melis, Levent'e olan aşkına karşılık bulabilecek mi?

Melis, Levent'e olan duygularını ve aşkını itiraf eder. Meryem ise istemeden de olsa bu konuşmaları duyar. Levent, Melis'in söyledikleri karşısında şaşkındır. Bahadır, Levent'in vereceği cevabı dinler ve Levent'in olumlu kaşılık vermesini bekler. Meryem, Levent'in ne cevap verdiğini oldukça merak eder. Levent, Melis'in böyle düşündüğü için kendisini suçlar. Melis ise Levent'ten karşılık göremediği için Meryem'i suçlu bulur. Ayşe'nin evlenmesiyle adeta yıkıla Doğan'ı Tekin, toparlamaya çalışır. Ayşe ise Cemil'le aynı evin içerisinde bir hayat paylaşmaya çalışır. Melis, aşkına karşılık vermeyen Levent'i yola getirebilmek için planlar yapmaya başlar. 

Tekin, Ömer'in Levent'in oğlu olduğunu öğrendiği günden itibaren bir şeyler yapıp, Ömer'i konaktan uzaklaştırmaya çalışır. Durmuş'un ise Ömer'in hangi aileden alındığının haberi yoktur. Ömer'in Levent'in oğlu anlaşılırsa Meryem ve Levent daha da yakınlaşacaktır. Bunu düşünen Tekin, kimseye durumu anlatmadan kendisi çözüm bulmaya çalışır. Melis, Levent'i cezalandırmak için acımasız bir oyunun içine girer. Ulviye ve Bahadır Melis ve Levent'in yakınlaştığını düşünür. Anne-oğulun yaptıkları konuşma ise sadece Meryem'in canını acıtır. Melis ve Levent arasında neler olacak? Meryem, bu durumu nasıl karşılayacak?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 17.15'te Kanal D'de!

08.07.2019 Pazartesi 18:29   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar