Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 70. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 70. Bölüm 'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 70. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 70. Bölüm

Yaralı Kuşlar 70. Bölüm

Yaralı Kuşlar 70. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

12 Temmuz 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 70. Bölümünde Meryem, Ömer'in annesinin ortaya çıktığını öğreniyor!
12 Temmuz 2019 Cuma günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 70. Bölümünde Meryem, Ömer'in annesinin ortaya çıktığını öğreniyor!

Levent, Meryem ve Ayşe'nin konuşması sırasında mutfağa girince Meryem panikliyor. Levent'e karşı duygularının olduğunu saklamak isteyen genç kız nasıl tepki vereceğini şaşırıyor. Ayşe ise bu konuda ısrarcı davranır. Meryem'in duygularını gizlemesini istemeyen Ayşe, Meryem'den gördüğü sert tavra karşı kırılır. Bir diğer yandan Cemil de Levent'e destek olmaya ve doğru olanı göstermeye çalışır. Melis'e karşı duygusal davranarak kendisine haksızlık ettiğini söyler. Cemil, Levent'in gerçek duygularının peşinden gitmesi ve Meryem'e yaklaşabilmesi için ikna edebilecek mi?

Tekin, Neriman ve Durmuş, bir araya gelir ve Ömer'i konaktan almak için düzenledikleri planı gerçekleştirmeye başlar. Nurgül, Tekin'in talimatlarıyla Meryem'i Ömer'in annesi olduğuna ikna edecektir. Ömer'in, Meryem'e annesiyle ilgili sorular sorması Meryem'i derinden etkiler. Meryem ve Ömer'in konuşmalarını dinleyen Levent de abla-kardeşin bu anlarına oldukça üzülür. Melis ise Meryem'e karşı kalkanlarını çıkarır. Konakta çıkan huzursuzluk herkesi rahatsız eder. Meryem, hak etmediği tavırla karşı karşıya kalır. Levent, Meryem'i nasıl koruyacağını düşünürken, Meryem'e gelen telefon olayların rengini nasıl değiştirecek?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 17.15'te Kanal D'de!

12.07.2019 Cuma 18:29   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar