Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 77. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 77. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 77. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 77. Bölüm

Yaralı Kuşlar 77. Bölüm

Yaralı Kuşlar 77. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

23 Temmuz 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 77. Bölümünde Levent, Meryem'in kendisine yalan söylediği düşünür ve konaktan gitmesine karar verir!
23 Temmuz 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 77. Bölümünde Levent, Meryem'in kendisine yalan söylediği düşünür ve konaktan gitmesine karar verir!

Meryem, Levent'in gerçekleri öğrenmesiyle oldukça üzülür. Levent, Nurgül'ün Ömer'in annesi olduğunu öğrenince deliye döner. Melis ise Meryem'in düştüğü durumun ve Levent'in Meryem'den nefret etmesinin keyfini yaşar. Levent, çok güvendiği Meryem'in kendisine bir kez daha yalan söylediğini düşünür ve Meryem'e karşı olan öfkesini dindiremez. Levent'in sorduğu sorulara cevap veremeyen Meryem, bu durumu Levent'e nasıl anlatacağını bilemez. Meryem ve Ömer'in kardeş olmadığını öğrenen Levent, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. 

Bir diğer taraftan Doğan, Ayşe'nin hamile olduğunu düşünür. Aslı ise Hülya'nın gözü önünde Bahadır'ı elde etmeye çalışır. Ulviye, Nurgül'ün Ömer'in annesi olduğunu öğrenince büyük üzüntü yaşar. Ulviye, Meryem'in böyle bir şeyi nasıl sakladığına anlam veremez. Tekin ve Doğan, karşı karşıya gelir ve Doğan, Ayşe için Tekin'e resti çeker. Doğan'ı perişan bir halde bulan Neriman, Doğan'a destek olur. Meryem ise Ayşe'yi arayıp durumu anlatır. Genç kız kardeşini ve Levent'in güvenini tam kazanmışken tekrar kaybetmenin üzüntüsüyle arkadaşına durumu anlatır. Levent, konakta sert kararlar almaya ve Meryem'i konaktan uzaklaştırmaya kararlıdır. Ömer'e oldukça bağlanan Levent ve Ulviye, Ömer için kararlar verirler. Levent, Meryem'i artık yanında tutmak istemediğini Ulviye'ye söyler. Meryem'in tüm bu konuşmaları duyması ise genç kızı bir kez daha yıkar. Peki Meryem, ne yapacak? Levent, Ömer'i Nurgül'e verecek mi?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

23.07.2019 Salı 16:49   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar