Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 82. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 82. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 82. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 82. Bölüm

Yaralı Kuşlar 82. Bölüm

Yaralı Kuşlar 82. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

30 Temmuz 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 82. Bölümünde Nurgül'ün, gerçekte Ömer'in annesi olmadığı ortaya çıkacak mı?
30 Temmuz 2019 Salı günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 82. Bölümünde Nurgül'ün, gerçekte Ömer'in annesi olmadığı ortaya çıkacak mı?

Levent, Nurgül'den DNA testi yaptırmasını istiyor. Nurgül ise hemen Tekin'i arıyor. Tekin, Nurgül'e yaptırması gerektiğini söylüyor. Ancak Nurgül oldukça tedirgindir. Ömer'in gerçekte oğlu olmadığı ortaya çıkarsa Nurgül'ün başı belaya girecektir. Tekin, bir diğer yandan Doğan'ı Nurgül'ün kaldığı evi bulmasını istiyor. Doğan'ın araştırma sonrası Nurgül'ün bir oğlu ve kız kardeşi olduğu ortaya çıkıyor. Melis, Levent'in DNA testi yaptıracağını öğrenince deliye döner. Tekin'in DNA testi için yine bir planı vardır. Peki bu plan istedikleri şekilde yolunda gidecek mi?Nurgül'ün artık bu oyunun içinde olmak istememesi Tekin'i oldukça öfkelendirir. Tekin de Nurgül'ü kendi çocuğuyla tehdit ederek susturmaya çalışır.

Bir diğer taraftan Ayşe ve Cemil arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam eder. Doğan'ın, Cemil ve Oya'nın fotoğraflarını Ayşe'ye göstermesi genç kızın moralini oldukça bozmuştur. Levent'in Nurgül hakkındaki şüpheleri devam ederken Meryem için Ömer'in konaktan gidecek olması oldukça ağır gelir. Genç sonunda dayanamaz ve bayılır. Levent, Meryem'i bu halde görmekten oldukça üzgünken genç kızın konaktan gitmek istediğini öğrenir. Nurgül'ün DNA testi nasıl sonuçlanacak? Levent, şüphelerinde haklı çıkacak mı? Yok Tekin, yine gerçeği saklamayı başaracak mı?

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

30.07.2019 Salı 16:54   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar