Skip to main content
 
Yaralı Kuşlar 88. Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 88. Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Yaralı Kuşlar 88. Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Yaralı Kuşlar 88. Bölüm

Yaralı Kuşlar 88. Bölüm

Yaralı Kuşlar 88. Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

7 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 88. Bölümünde Levent, Meryem ve Ömer'i tekrar konağa götürebilecek mi?
7 Ağustos 2019 Çarşamba günü yayınlanan Yaralı Kuşlar'ın 88. Bölümünde Levent, Meryem ve Ömer'i tekrar konağa götürebilecek mi?

Meryem, Levent'in iş teklifi karşısında şaşırır ve kabul edemeyeceğini söyler. Levent, genç kıza daha da dikkatli yaklaşır. Tekin ve Doğan ise Nurgül'ün peşini bırakmıyor. Nurgül'ün Levent'le görüşeceğini öğrenen Tekin, adeta deliye dönüyor. Ayşe ise gün geçtikçe Oya'nın varlığından olumsuz etkilenmeye ve Cemil'i kaybetme korkusuyla yaşar. Genç kız gördüğü rüyaların etkisinden çıkamaz ve Cemil'e karşı duvarlar örer. Levent, Meryem ve Ömer'i tekrar kazanmanın ve konağa götürmenin yollarını arar. Bu sırada Nurgül'ün yaptığı hamleler Levent'in Meryem ve Ömer'e daha da yaklaşmasını sağlar. Nurgül, Ömer'in Levent'in oğlu olduğunu öğrendiği andan itibaren Tekin'in planlarını bozmaya çalışsa da bu durum hiç de kolay olmayacaktır. 

Bir diğer taraftan Melis, Aslı ile eniştesi Bahadır'ın yakınlaşmasına karşı önlemler alır ve Aslı'yı tehdit eder. Aslı ise Melis'i, Hülya'yı merdivenlerden düşürdüğünü hatırlatarak bu durumu bildiğini söyleyip tehdit eder. Olayların iyice karıştığının farkında olan Nurgül, Tekin'e son hamlesini yaparak Levent'i arar ve Ömer'i Levent'e emanet eder. Meryem ve Ömer, Levent'le birlikte tekrar konağa dönebilecek mi? Tekin, Meryem ve Ömer'den kolay kolay vazgeçebilecek mi? 

Yaralı Kuşlar yeni bölümüyle hafta içi her gün saat 15.45'te Kanal D'de!

07.08.2019 Çarşamba 16:51   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar