Skip to main content
 

Zalim İstanbul 5. Bölüm Özeti

26.04.2019 Cuma 11:40   (Güncellendi: 26.04.2019 Cuma 11:40)

Cenk, Cemre’yi koruma içgüdüsüyle hareket eder ve annesi Şeniz ile karşı karşıya kalır! Zalim İstanbul 5. Bölüm pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Zalim İstanbul 5. Bölüm Özeti

Cemre, Agah’tan beklemediği bir tepki alınca öfkesi giderek katlanır.  Nedim kontrol edilemez bir hale gelir. Cenk ise, annesine karşı Cemre’yi koruma içgüdüsüyle hareket eder, anne oğul ilk kez karşı karşıyadır.

Zalim İstanbul 5. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Cemre, Agah’tan beklemediği bir tepki alınca öfkesi giderek katlanır.  Nedim kontrol edilemez bir hale gelir! Zalim İstanbul 5. Bölüm 29 Nisan Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Ceren kendi tabirleriyle velinimetinin varlığına güvenerek hareket ederken bu kez kötülüğünü Nedim’e sıçratmıştır. Yaptığı şeyin sonucu ise, Nedim ve Cenk için akıl almaz olur. Şeniz, yaşananlar karşısında ilk kez güçsüzdür. Ceren, öğrendiklerinin hırsı ile Civan’ı, Cemre’nin üzerine salar.

Cenk’in sorumsuzluklarından bıkan Agah oğlunu yola getirmek için onun elini kolunu bağlar. Ceren, elindeki bombayla sakin kalmayı başaramazken Agah, çözümlerinin tükendiği bir anda Seher’i şok edecek bir pazarlıkla gelir. Cenk ise, kulağında Şeniz’in sesi herkesin yüreğini ağzına getirecek hiç beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Oyuncular

Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ

Benzer İçerikler