Skip to main content
 

Zalim İstanbul 7. Bölüm Özeti

10.05.2019 Cuma 16:42   (Güncellendi: 10.05.2019 Cuma 16:42)

Şeniz'in kusursuz işleyen planı Ceren’e hayatının şokunu yaşatıyor! Zalim İstanbul 7. Bölüm pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Zalim İstanbul 7. Bölüm Özeti

Ceren, Şeniz’in desteği ile hayallerine dalarken yaşadıkları, gerçeği en acı şekilde yüzüne vurur. Cemre ve Cenk travmatik itirafın ağırlığını yaşarken, Agah ve Seher’in baskını ile neye uğradıklarını şaşırırlar. Agah ve Seher yüzleşmekten korktukları karşılaşmanın ortasına düşerler. Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk’i suçlarken. Cenk durumun ciddiyetinin farkında değildir.

Zalim İstanbul 7. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Cemre içine düştüğü çıkmaz nedeni ile Cenk’i suçluyor! Zalim İstanbul 7. Bölüm 13 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Şeniz kusursuz işleyen planı sayesinde Ceren’e hayatının şokunu yaşatacaktır. Öte yandan Cemre, Nedim’in gerileyişinin peşini bırakmaya niyetli değildir, bunun için attığı adımlarla en tehlikeli düşmanını açıkça karşısına alacaktır. Tüm bunların yanında Agah’ı huzursuz eden bir mektup Karaçay Köşkü için diken üstünde günleri işaret eder.

Oyuncular

Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ

Benzer İçerikler